Dotační výzva Digitální podnik II

Získejte IT dotaci s naší pomocí

Digitální transformace je dostupná pro malé, střední a velké podniky. Získejte dotaci v rámci Národního plánu obnovy ve výši 40 až 60 %. Se STORAGE ONE na to nejste sami, pomůžeme vám s posouzením záměru, vypracováním žádosti i externím financováním.

 

 

Žádost o dotaci můžete podat do 16. září 2022. Váš projekt může získat od 1 až do 15 milionu Kč na nákup hardwaru, softwaru, poradenských služeb, zajištění vnitropodnikové konektivity a zvýšení kybernetické bezpečnosti. 

 

Podmínky pro žádost o dotaci:

* zaměstnáváte do 3000 lidí, nebo máte souhrnný obrat do 1,2 mil, 

* vaše firma sídlí v ČR,

* podnik má alespoň dvouletou historii před podáním žádosti.

 

Pokud firma sídlí v Praze, dotaci můžete získat v režimu de minimis (podpora malého rozsahu do 200 000 EUR). Na dotaci můžete dosáhnout i s externím financováním transformace.

 

Nejste si jisti, zda je dotace pro vás? Kontaktujte nás a posoudíme váš záměr. Společně s partnerem J&T Leasing a právními poradci vám pomůžeme s definováním potřeb, podáním žádosti i externím financováním, a to do 1 pracovního dne. Pokud pro vás dotace nebude vhodná, je veškerá konzultace bezplatná. V případě úspěšného podání žádosti budou vaše náklady 12 % ze získané dotace.

 

 

Získat podporu

Vše probíhá on-line. K úspěšnému vyřízení žádosti od vás budeme potřebovat účetní závěrku za poslední 2 roky, popis projektu a informaci, zda máte zájem o externí financování. Doložit podklady vám nezabere více jak 10 hodin vašeho času.

 

 

Digitální změnu máte na dosah ruky. Spojte se s námi:

Pobočka Praha
STORAGE ONE
Řeporyjská 490/17
158 00 Praha 5 – Jinonice

Pobočka Ostrava
STORAGE ONE
Nerudova 653/40
703 00 Ostrava – Vítkovice

ISO 20000
ISO 27001