Teleplan je nyní zabezpečen díky Commvault BaaS včetně geografické replikace mezi datovými centry.

Sdílet:

Zákazník

Teleplan nabízí širokou škálu služeb, které zahrnují opravy, renovace, recyklaci a zajišťování kvality elektronických zařízení. Firma se zaměřuje na sektory jako telekomunikace, spotřební elektroniku, průmyslovou elektroniku a další odvětví, kde jsou elektronická zařízení klíčovou součástí.

Díky svému globálnímu rozsahu má Teleplan rozvinuté sítě a provozní centra po celém světě, což mu umožňuje poskytovat služby zákazníkům na globální úrovni.

Zadání

Zajistit zálohování vlastních systémů s celosvětovým pokrytím (USA, Mexico, Hong Kong, Indonesie, Malajsie, Holandsko, Polsko, Singapore, Česká Republika) v režimu BaaS.

Pro výběr vhodného řešení byly stanoveny následující hlavní požadavky:

  1. Zajistit zálohování vlastního prostředí Teleplan (fyzické servery, virtuální servery, aplikace, koncová zařízení) v multi-tenantním prostředí.
  2. Pokrýt zálohování virtuálních serverů, fyzických serverů, aplikací, souborů a koncových zařízení jedním řešením s ucelenou administrací a reportingem.
  3. Nabídnout „as-a-service“ alternativu k tradičním zálohovacím řešením v lepší kvalitě, za nižší nebo srovnatelnou cenu.
  4. Umožnit hybridní, kombinované nebo atypické modely zálohování.

Zvolené řešení

Zvoleným řešení byla platforma Commvault umožňující v BaaS režimu komplexní správu pro ochranu, repliku, zálohování a obnovu dat.

Zpět

Pobočka Praha
STORAGE ONE
Řeporyjská 490/17
158 00 Praha 5 – Jinonice

Pobočka Ostrava
STORAGE ONE
Nerudova 653/40
703 00 Ostrava – Vítkovice

ISO 20000
ISO 27001