Ukládání a ochrana dat

Diskové systémy

Objem uchovávaných dat roste závratným tempem, což klade stále vyšší požadavky na datová úložiště. Všechny diskové systémy, které nabízíme, se dokážou přizpůsobit těmto požadavkům.

Navrhneme pro vás optimální datové úložiště, které je efektivní z pohledu uložení dat, vysoce dostupné, rozšiřitelné a poskytuje podporu pro rychlou obnovu dat, thin provisioning, replikace, vytváření testovacích nebo zálohovacích klonů a snapshotů a další pokročilé funkce.  Vše za cenu nepřesahující běžný průměr své třídy.

Naši specialisté mají bohaté zkušenosti ze stovek realizovaných projektů. Ve velkých společnostech nasazovali diskové systémy optimalizované pro rychlý přístup k datům v transakčním zpracování nebo vysoce propustná disková úložiště pro sekvenční přístup k datům v případě vysokých kontinuálních datových toků pro zálohování nebo ukládání multimediálních dat. V menších společnostech pak obvykle našly uplatnění univerzální diskové systémy, které poskytují přiměřeně výkonné, spolehlivé a univerzální úložiště všech firemních dat za příznivou cenu.

Mnoho z těchto projektů využívá technologie NAS integrované přímo do řadiče diskového systému, který tak poskytuje SAN i NAS služby neboli Unified Storage. V této oblasti a obzvlášť v NAS patří naši specialisté mezi nejzkušenější v České a Slovenské republice.

Nabízíme profesionální služby v celém životním cyklu diskového systému od prvotního návrhu, jeho dodání a profesionální instalaci zařízení, přes jeho konfiguraci a integraci do prostředí zákazníka až po školení a zdokumentování celého řešení. Samozřejmostí je možnost nadstandardní servisní podpory dodaných zařízení, jejich proaktivní monitoring či konzultace při jakýchkoliv změnách dodaného řešení.

Služby

Chcete ochránit svá data? Spojte se s námi:

Pobočka Praha
STORAGE ONE
Řeporyjská 490/17
158 00 Praha 5 – Jinonice

Pobočka Ostrava
STORAGE ONE
Nerudova 653/40
703 00 Ostrava – Vítkovice

ISO 20000
ISO 27001