Ukládání a ochrana dat

SSD systémy

Data ve firemních informačních systémech jsou často tím nejcennějším aktivem společnosti, a proto si úspěšné firmy svá data chrání pomocí spolehlivého a bezpečného systému. Rychle dostupná data ve vhodné formě jsou klíčovým nástrojem pro další rozvoj společnosti.

Požadavek na vysoký výkon při zpracování a analýze dat v kombinaci s nároky na nejvyšší úroveň spolehlivosti a zabezpečení splňují specializované systémy s využitím SSD technologie. Námi nabízené SSD systémy v sobě spojují spolehlivost a léty ověřené technologické postupy se specifiky a možnostmi rychlých SSD médií. Díky tomu navrhujeme vysoce výkonná řešení pro naše zákazníky bez kompromisů.

Nová technologie obvykle představuje nákladnou investici. Kvalitní analýza požadavků je proto zásadní a z dlouhodobého hlediska vám sníží náklady. Naši specialisté vám pomohou s výběrem vhodného řešení a konfigurace tak, aby na SSD byla uložena pouze data, pro která tato technologie má podstatný přínos a díky tomu bude návratnost vynaložené investice co nejkratší.

Služby

Chcete ochránit svá data? Spojte se s námi: 

Pobočka Praha
STORAGE ONE
Řeporyjská 490/17
158 00 Praha 5 – Jinonice

Pobočka Ostrava
STORAGE ONE
Nerudova 653/40
703 00 Ostrava – Vítkovice

ISO 20000
ISO 27001