Ukládání a ochrana dat

Zálohování

Zálohování minimalizuje rizika spojená se ztrátou dat.  Řeší ovšem pouze polovinu celého problému. K čemu jsou terabyty dat v zálohách, pokud jejich obnova selže? K čemu je 10 verzí databáze zákazníků denně, když její obnova bude trvat týden? K čemu tolik investic a práce, pokud potřebná data nebudou dostupná v požadovaný čas a požadované kvalitě?

Naši specialisté po analýze vašich požadavků a prostředí navrhnou řešení, které zajistí požadovanou dobu uchovávání dat i rychlost obnovy od rozsáhlých databází až po „office“ soubory vašich zaměstnanců. Máme zkušenosti s návrhem a realizací projektů v prostředí velkých korporací i malých podniků, ve státní správě a v neziskových organizacích. Společně najdeme řešení, které nebude orientované pouze na jeden produkt, ale přinese synergii z kombinace existujících řešení v oblasti datových úložišť i specializovaného softwaru. Řešení plně integrujeme do existujících plánů kontinuity. V případě, že plány kontinuity neexistují nebo jsou zastaralé, vytvoříme ve spolupráci s vašimi zaměstnanci nové.

Vašim zaměstnancům odpovědným za dostupnost dat poskytneme školení a systematickou podporu související s provozem dodaného řešení ve všech životních fázích projektu nebo převezmeme odpovědnost za provoz a dostupnost celého systému zálohování.

Pro provoz zálohovacích řešení zajišťujeme také dodávky spotřebního materiálu a datových, čistících i WORM pásek pro všechny typy zálohovacích technologií jako jsou LTO Ultrium, T10K Titanium, 3592 Jaguar, DDS, AIT a další. Na vyžádání od výrobce zajistíme označení pásek konkrétními čárovými kódy a jako jedni z mála standardně nabízíme zakázkovou výrobu a dodávku samostatných čárových kódů různého typu, libovolných datových řad, barevné skladby a orientace (včetně technologie RFID).

Služby

Chcete ochránit svá data? Spojte se s námi:

Pobočka Praha
STORAGE ONE
Řeporyjská 490/17
158 00 Praha 5 – Jinonice

Pobočka Ostrava
STORAGE ONE
Nerudova 653/40
703 00 Ostrava – Vítkovice

ISO 20000
ISO 27001