Virtualizace

Virtualizace
aplikací / VDI

Téměř každý, kdo působí v IT sféře, se setkal s pojmem virtualizace a to hlavně na úrovni serveru. Do popředí zájmu se dostává i oblast desktopové virtualizace, či virtualizace aplikací. Pro tyto projekty je typické přesunutí zátěže z desktopových PC do datacentra. Funkčnost celého řešení ovlivňuje výkon použitého diskového systému. Bohužel správci aplikací a desktopů obvykle nemají dostatek informací o potřebách výkonu pro své projekty. 

Spolehlivě navrhnout klíčovou část patřící diskovému systému a zvolit vhodnou architekturu akcelerace výkonu nelze bez komplexních znalostí celé problematiky a zkušeností z praxe. Systémoví inženýři ze společnosti STORAGE ONE se virtualizací aplikací a VDI zabývají téměř od samotného vzniku tohoto oboru a jsou připraveni se s vámi o své znalosti a zkušenosti podělit. I pokud se rozhodnete pro realizaci projektu VDI jinou firmou, neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultací v oblasti návrhu a výkonu diskového systému pro vaše projekty.

Nabízíme též konzultace a další formy spolupráce pro společnosti se zaměřením na problematiku virtualizací aplikací a VDI.

Služby

Chcete snížit náklady na provoz serverů? Spojte se s námi:

Pobočka Praha
STORAGE ONE
Řeporyjská 490/17
158 00 Praha 5 – Jinonice

Pobočka Ostrava
STORAGE ONE
Nerudova 653/40
703 00 Ostrava – Vítkovice

ISO 20000
ISO 27001